O nas: sklep on-line

Wine Avenue 24 to internetowy sklep z winem będący efektem trzech lat pracy przy nowatorkim projekcie winiarskim- Wine Avenue.

W Wine Avenue naszą ofertę budujemy od 2012 roku. W przystępnych cenach oferujemy wysokiej jakości dobre wina, szampany, koktajl Bellini. Sami wybieramy winnice, z którymi współpracujemy i zwracamy uwagę jaką filozofią kierują się jej właściciele. Ważnym czynnikiem jest dla nas to kto stoi za winem, które przekazujemy w ręce naszych klientów. W końcu najlepsze etykiety zostały stworzone przez winiarzy, którzy posiadają naturalną potrzebę dawania przyjemności i zwyczajnie lubią ludzi. Jesteśmy częścią dużej grupy logistycznej o zasięgu globalnym, z siecią partnerów o tradycjach winiarskich na całym świecie: Chile, Argentyna, Nowa Zelandia, RPA, USA i w Europie: Włochy, Francja, Hiszpania. Dzięki temu kontrolujemy cały łańcuch dostawy wina, począwszy od winnicy, aż do momentu, w którym butelka znajdzie się w Twoich rękach. To pozwala nam zachować rozsądną cenę i pewność, że oferujemy najwyższą możliwą jakość a nasze produkty zawsze docierają na czas.

Do tej pory, nasze wina białe, wina czerwone, wina chilijskie, wina z Francji, szampany i inne były dostępne w czołowych polskich restauracjach, barach i hotelach. Zależy nam, żeby dobre wino trafiało również na stoły w polskich domach. Wierzymy, że dobrej jakości białe wytrawne wina francuskie, włoskie czy chilijskie czy chociażby czerwone cabernet savignon, nie musi być luksusem tylko dla wybranych. Wine Avenue 24 to wyjście na przeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych- to sklep on-line, w którym znajdziesz najlepsze wino w odpowiedniej cenie. Nie musisz być fachowcem, żeby pić dobre wina, odpowiednio dobrane do posiłku i okazji. Nie musisz więcej martwić się o jakość. Tym zajmują się nasi eksperci, a Ty możesz się cieszyć najlepszym smakiem. 

Zakupy z naszego sklepu internetowego Wine Avenue 24 przyniesie Ci do domu kurier, lub możesz je odebrać osobiście w naszym biurze w Warszawie.
Zapraszamy!

 

  • Oferujemy wina najwyższej jakości tylko ze sprawdzonych winnic,
  • Towar wysyłamy kurierem lub możesz go odebrać osobiście,
  • Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego wina,
  • Nasze wina są obecne w czołowych restauracjach w Polsce,
  • Dostarczamy wina do domu, do firmy, na eventy, ważne wydarzenia w Twoim życiu.
  • Realizujemy usługę tzw."importu na zlecenie" - przywieziemy z każdego zakątka świata wskazane przez Ciebie wino. Zlecenia realizujemy dla firm, klientów indywidualnych, restauratorów i sommelierów.
  • Mamy doświadczenie w obsłudze całego procesu importowego: banderolowanie, transport, obsługa celna.

 

Wine Avenue tworzą ludzie.
Za projektem stoją:
 

  Beata Chmielewska

 

Prezes Zarządu

Stworzyła i zarządza Wine Avenue. Przez ponad 10 lat zdobywała doświadczenie jako dyrektor sprzedaży odpowiedzialna za rynki środkowo-europejskie w międzynarodowej korporacji B2B, następnie zaangażowana w projekty lidera rynku z branży logistycznej. Absolwentka Wine & Spirit Education Trust. Wine Avenue to rezultat jej doświadczenia biznesowego i pasji do wina. Entuzjastka dobrego jedzenia, smakuje, odkrywa i podróżuje po świecie w poszukiwaniu inspiracji. Pomysł importu wina narodził się właśnie podczas jednej z takich podróży winiarskich, a jego wynikiem jest dobrze prosperująca, dynamicznie rozwijająca się firma . Beata należy do Klubu Polskiej Rady Biznesu, jest członkinią Zarządu Polskiej Akademii Gastronomicznej, działa także charytatywnie jako członek Rady  „Naszej Fundacji”.

 

  Matias Glusman

 

Ekspert i konsultant Wine Avenue. Wykładowca Wine & Spirit Education Trust (WSET), szkolił czołówkę polskich sommelierów (wineriawineacademy.pl). Absolwent International Sake Association w Londynie – specjalista i trener sake. Autor programu szkoleń Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Specjalizuje się w budowaniu i zarządzaniu marką oraz tworzeniem strategii sprzedażowych kategorii ‘napoje’ (wino, piwo, woda). Wieloletni brand manager odpowiedzialny za wprowadzenie marki Cisowianka Perlage na polski rynek gastronomiczny. Konsultant Winemedia, jedynej polskiej agencji marketingu i wsparcia sprzedaży wina i produktów okołowiniarskich.